607 665 737
j.sobczak@sobczak-kbr.pl
Poznań, ul.Strzeszyńska 35/37

Jak pracujemy?

Napisz do nas

Jak pracujemy?

Stawiamy na przejrzyste zasady, dbamy by badanie sprawozdania nie zakłócało codziennego funkcjonowania firmy i przebiegało możliwie jak najsprawniej. Pomaga nam w tym starannie przeprowadzony audyt wstępny. Filary, na których opieramy działania to łączenie lokalnego doświadczenia ze specyfikacją rynku, jak również sprawdzona metodologia polskich i zagranicznych audytorów. W razie potrzeby, bez wahania korzystamy z konsultacji z innymi specjalistami, w szczególności doradcami podatkowymi. Pozostajemy z klientami w stałym kontakcie po zakończeniu audytu.

Prowadzimy kompleksowy outsourcing działów księgowości oraz świadczymy usługi rachunkowe i kadrowe na najwyższym poziomie. Nadzór nad księgowością pełni bezpośrednio dwóch biegłych rewidentów. Ich wiedza gwarantuje bezpieczeństwo naszym obecnym klientom oraz przynosi racjonalne rozwiązania firmom, które zdecydują się na nasze usługi.

Nasze usługi wykonujemy u nas w biurze lub też w siedzibie klienta. W każdym przypadku powierzenie nam spraw prowadzi do obniżenia kosztów własnych naszych Klientów i zmniejszenia ryzyka.

Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces