607 665 737
j.sobczak@sobczak-kbr.pl
Poznań, ul.Strzeszyńska 35/37

Usługi finansowo-księgowe

na najwyższym poziomie

Sprawdź naszą ofertę

Doradztwo podatkowe - Usługi księgowe, audytorskie, rachunkowe Poznań

Doradztwo podatkowe / Usługi księgowe, rachunkowe audytorskie Poznań

Działamy w zgodzie z przepisami prawa oraz ogólnie przyjętymi standardami, co pozwala nam realizować usługi finansowo-księgowe, usługi rachunkowe oraz usługi audytorskie na najwyższym poziomie. Współpracujemy ze średnimi, jak i dużymi podmiotami niezależnie od formy prawnej.

Nasza Kancelaria zajmuje się

  • prowadzeniem ksiąg rachunkowych oraz kadr i płac (w biurze, u klienta)
  • sporządzaniem jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych
  • badaniem sprawozdań finansowych
  • doradztwem rachunkowym
  • doradztwem podatkowym
  • doradztwem ekonomiczno-finansowym
  • obsługą niemieckich podmiotów

Gwarantujemy gruntowną wiedzę, jak również rzetelność i terminowość realizowanych usług.

Julita Sobczak Kancelaria Biegłych Rewidentów została wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych, prowadzoną przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów pod numerem ewidencyjnym 3533.

Działalność prowadzona przez Kancelarię objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług.

Dlaczego warto nam zaufać?

W swojej pracy duży nacisk kładziemy na jasne zasady i pełną przejrzystość wszystkich podejmowanych przez nas działań. Klientów korzystających z usług Kancelarii Biegłych Rewidentów traktujemy indywidualnie, w pełni dostosowując proponowane rozwiązania do ich potrzeb i oczekiwań. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi przebiegały sprawnie i efektywnie, oraz by – w przypadku badania sprawozdań finansowych – w żaden sposób nie kolidowały z bieżącą działalnością księgowości w przedsiębiorstwach naszych klientów.

Nad najwyższą jakością oferowanych przez nas usług czuwają księgowi, doradcy podatkowi oraz biegli rewidenci o rozległej wiedzy i bogatym doświadczeniu. Ponadprzeciętne kwalifikacje oraz profesjonalizm, który odznacza zespół Kancelarii Biegłych Rewidentów, jest dla naszych klientów gwarancją bezpieczeństwa, odpowiedzialnych, przemyślanych i korzystnych rozwiązań, a także pełnego komfortu we współpracy z nami. Każdy z naszych specjalistów w swojej pracy kieruje się przekonaniem, że sukces naszych klientów jest naszym własnym sukcesem.

Co nas wyróżnia?

Główne aspekty, na których skupia się nasza działalność Kancelarii Biegłych Księgowych to:
  • Badania sprawozdań finansowych – usługa ta zawsze związana jest przeprowadzeniem audytu wstępnego, dzięki któremu nasze działania mogą zostać w pełni dostosowane do potrzeb naszych klientów podczas audytu finalnego. W badaniu sprawozdań finansowych nasz zespół wykorzystuje nie tylko swoje bogate doświadczenie zawodowe, ale również rozległą wiedzę o specyfice rynku oraz stosuje Międzynarodowe Standardy Badania.
  • Outsourcing księgowy, usługi rachunkowe i kadrowe – z najwyższą dokładnością i sumiennością prowadzimy księgi rachunkowe oraz działalność kadrowo-płacową klientów naszej kancelarii. Nasz zespół księgowych, doradców podatkowych i biegłych rewidentów dokłada wszelkich starań, w celu usprawniania procesów księgowych, optymalizowania kosztów, a w konsekwencji także zwiększania sukcesu finansowego naszych klientów.