Poznań, ul.Strzeszyńska 35/37

Jak pracujemy?

Napisz do nas

Stawiamy na jasne zasady naszego działania, dbamy by badanie sprawozdania nie przeszkadzało w bieżącym funkcjonowaniu działu księgowości i przebiegało możliwie jak najsprawniej. Pomaga nam w tym starannie przeprowadzony audyt wstępny. Podstawy, na których opieramy działania to łączenie naszego doświadczenia ze specyfiką rynku, jak również sprawdzone metody badania polskich i zagranicznych audytorów. W razie potrzeby korzystamy z konsultacji z innymi specjalistami, w szczególności doradcami podatkowymi. Ponadto, po zakończeniu badania, pozostajemy z klientami w stałym kontakcie.

Prowadzimy kompleksowy outsourcing działów księgowości oraz świadczymy usługi rachunkowe i kadrowe na najwyższym poziomie. Nadzór nad księgowością pełni bezpośrednio dwóch biegłych rewidentów. Ich wiedza gwarantuje bezpieczeństwo i komfort działania naszym obecnym klientom oraz przynosi racjonalne rozwiązania firmom, które zdecydują się na współpracę z nami.

Nasze usługi wykonujemy u nas w biurze lub też w siedzibie klienta. W każdym przypadku powierzenie nam spraw prowadzi do obniżenia kosztów naszych Klientów, zmniejszenia ryzyka oraz optymalizacji działalności.

Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces